Nejčastější dotazy ke hře Goodgame Mafia (Gangster)

1. Jak prodám svoje předměty ?

Předměty prodáš tak, že je myší přesuneš ze svého inventáře nebo přehledu vybavení v sekci obchody do šedě vyštrafovaného pole vedle zboží a poté tlačítko myši pustíš.

2. Jak můžu odejít ze své rodiny ?

Svou rodinu opustíš tak, že nalezneš v sekci rodina své jméno v seznamu členů, klikneš na něj a potvrzením tlačítka se symbolem X („vyhodit“) svou postavu z rodiny odstraníš.

3. Mohu změnit třídu svého charakteru ?

Změna třídy bohužel není možná. Můžeš však vytvořit nový účet s jinou třídou v jiném herním světě nebo nechat svůj účet smazat supportem a začít potom s jinou třídou.

4. Kolikrát za den mohu napadnout jiné hráče případně mohu být napaden ?

Každý hráč může napadnout jiného hráče vždy třikrát denně. Můžeš posbírat špióny, aby jsi mohl jiné hráče na padnout častěji. Špión je člen gangu a je možné ho pronajmout v okně charakteru v části „Různé“. Můžeš pronajmout maximálně pět špiónů a tak napadnout jednoho hráče maximálně osmkrát denně.

5. Jak můžu změnit svůj vzhled ?

Svůj vzhled můžeš změnit, když klikneš dole na kategorii Postava a zmáčkneš tlačítko „Změnit vzhled“ (někdy se zobrazuje ještě chybný překlad „Změnit výzor“) vpravo vedle tvé fotky. Uložení je poprvé zadarmo, poté stojí 125 kusů zlata.

6. Co rozhoduje o tom, kdo v duelu zaútočí jako první ?

Oba hráči mají stejnou šanci zaútočit jako první. O tom kdo zaútočí první rozhodne zcela náhoda. Svoji šanci na první útok však můžeš zvýšit tím, že si koupíš na černém trhu čidlo srdečního tepu.

7. Proč musím koupit zlato, abych mohl nějaké věnovat rodině ?

Zlato se musí před věnováním rodině koupit z toho důvodu, abychom zamezili vytváření stále nových a nových postav ze strany zlomyslných hráčů, kteří by rodině vždy pouze věnovali zlato, které se dostane na začátku jako dárek. To by pro férové hráče znamenalo výraznou nevýhodu.

8. Jak získám zlato, aniž bych ho musel kupovat ?

Zlato dostaneš za postup do nového levelu, když získáš některé z vyznamenání nebo (náhodně) za některé úkoly u kmotra. Navíc dostaneš zlato každý sedmý den, pokud se denně přihlásíš. Když budeš mít štěstí, je zlato možné rozmnožit také na hracím automatu.

9. Mohu s ostatními hráči vyměňovat zbraně nebo předměty ?

Ne, zbraně nebo předměty není možné vyměňovat nebo prodávat ostatním hráčům.

10. K čemu potřebuji body za aktivitu ?

Abys zvýšil bonusy zkušenostních bodů a hotovosti, které dostáváš od své rodiny, můžeš sbírat body za aktivitu. Pokud tvoje rodina nasbírá dostatek bodů za aktivitu, dostane dodatečný bonus ve výši 1 % zkušenostních bodů a hotovosti.
Abys obdržel plný bonus své rodiny, musíš předchozí den nasbírat minimálně 100 bodů za aktivitu. Koupené rodinné bonusy na hotovost a zkušenostní body dostaneš vždy rovnou všechny, bez ohledu na to, jak aktivní jsi předešlý den byl.

zdroj:goodgamestudios.com

Pro více informací kontaktujte podporu na stránke GoodGamestudios.